Balíček Mini Slim (1x EMS + spalovač)

Výhodnější

Dárkový balíček Mini Slim, je startovním balíčkem, který kombinuje dárkový poukaz na EMS trénink (trénink s využitím elektrické stimulace svalů) s velice oblíbeným spalovačem od české společnosti Naturalprotein.


Počet EMS tréninků: 1x služba "První návštěva EMS"

Počet spalovačů v balíčku: 1

Množství jednoho spalovače: 60 tablet (dávkování 1-2 denně)Zvolte si variantu:

Cena od 890 Kč 1 089 Kč

Něco o EMS tréninku v balíčku..

V tomto balíčku naleznete startovní poukaz, o kterém rádi tvrdíme, že ukáže obdarovanému cestu - zjistí totiž, že i takto jednoduchý a intenzivní trénink je dostupný i v jeho okolí a že dostat se do formy, nemusí znamenat dlouhé hodiny v posilovně nebo jinými sportovními aktivitami, které ho/ji nebaví.

Po seznámení s EMS, které tímto poukazem darujete, se každý už může rozhodnout, zda to je pro něj/ni to pravé :-)

Více o EMS v našem studiu se dozvíte zde:


A teď něco o spalovači..

Spalovač tuků od Natural Protein napomáhá spalovat tuky, snižuje únavu a potlačuje chuť k jídlu. Funguje na základě přeměny tuků na energii, a vy tak budete ve formě jako nikdy dříve. Součástí složení je extrakt ze zeleného čaje, který patří mezi nejefektivnější látky pro spalování kalorií. Díky tomu je spalovač tuku silný a účinný. Vaše vysněná postava je zase o něco blíž!

Maximální spalování ještě více podpoří synefrin, který výborně odbourává tuky. Pečlivě vybrané složení spalovače zrychluje přeměnu tukových zásob na energii a nakopne spalování. Doplněk mimo jiné obsahuje kofein, proto určitě nezapomeňte doplňovat pitný režim


Proč je spalovač účinný?

Spalovač od Natural Protein je nejúčinnější spalovač tuků. Jeho jádro tvoří Garcinie, kofein a extrakt ze zeleného čaje. Tato kombinace má významný podíl na skutečně účinném spalování tuků. Dokonalé vlastnosti poté ještě utužují vitamín C, synefrin a vitamín B3. Spalovač podpoří prohřátí organismu, metabolismus tuků, a zároveň má antioxidační účinky. Bonusem je, že potlačuje chutě k jídlu a snižuje únavu.

Toužíte po krásné a štíhlé postavě? Kromě užívání spalovače tuků nezapomeňte zařadit do své životosprávy pravidelný pohyb - s tím Vám pomůže právě i náš EMS trénink, který Vám v dosahování Vašich cílů vytvoří příjemnou zkratku - a vyváženou zdravou stravu. Pomůžete tak tělu lépe se poprat s přebytečnými kilogramy, a navíc se budete cítit skvěle! 

Doporučené dávkování

2 kapsle denně (najednou), ideálně před tréninkem nebo 30 minut před jídlem. Nepoužívejte před spánkem.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nekombinujte s dalšími doplňky stravy a potravinami obsahujících kofein. Před užíváním se poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

Složení (v jedné dávce = 2 kapsle)

Extrakt z Garcinia Cambogia (350 mg), kofein bezvodý (200 mg), extrakt ze zeleného čaje (150 mg), mikrokrystalická celulóza, vitamin C (80 mg), synefrin (20 mg), vitamin B3 (12 mg), veganská kapsle.

Alergeny: může obsahovat stopy vajec, sójy a mléka