Balíček Mini Beauty+ (1x EMS + kolagen)

VÁNOCE

Dárkový balíček Mini  Mini Beauty+, je rozšířeným startovním balíčkem, který kombinuje dárkový poukaz na EMS trénink (trénink s využitím elektrické stimulace svalů) s velice oblíbeným kolagenem od české společnosti Naturalprotein.


Počet EMS tréninků: 1x služba "První návštěva EMS"

Počet kolagenů v balíčku: 6

Množství jednoho kolagenu: 12g (jedná dávka)

Příchuť kolagenu: mix. všech 6 příchutí z nabídky (jahoda, malina, mango, kakao, červené ovoce, maracuja a banán

799 Kč 984 Kč

Něco o EMS tréninku v balíčku..

V tomto balíčku naleznete startovní poukaz, o kterém rádi tvrdíme, že ukáže obdarovanému cestu - zjistí totiž, že i takto jednoduchý a intenzivní trénink je dostupný i v jeho okolí a že dostat se do formy, nemusí znamenat dlouhé hodiny v posilovně nebo jinými sportovními aktivitami, které ho/ji nebaví.

Po seznámení s EMS, které tímto poukazem darujete, se každý už může rozhodnout, zda to je pro něj/ni to pravé :-)

Více o EMS v našem studiu se dozvíte zde:A teď něco o kolagenu..

Kolagen od Naturalprotein je unikátní kombinací hydrolyzovaného živočišného a rybího kolagenu (7200 mg / porce), mrazem sušeného ovoce / kakaa, kyseliny hayluronové a vitamínu C. Díky spojení dvou druhů kolagenu ve vysoké koncentraci a kyseliny hyaluronové se jedná o ten nejlepší kolagen pro krásnější pokožku, zdravější vlasy, pevné nehty a zdravé klouby. Přidaný vitamín C pak zajistí skvělou vstřebatelnost a vysokou využitelnost. Velikou výhodou je také to, že vitamíny a minerály z mrazem sušeného ovoce do sebe dostanete v jejich přirozené formě.

Jedná se o první kolagen na trhu s čistě přírodním složením bez přidaných aromat, dochucovadel a barviv. Je lehce oslazený stévií a neobsahuje žádné přidané cukry, lepek ani sóju.

A co je nejdůležitější? Je naprosto delikátní.

Jak kolagen přípravíte?

Jednu dávku ( 12 g ) společně s 200 - 250 ml vody / mléka protřepat v shakeru nebo rozmixovat. Doporučujeme také zapít jednu porci kolagenu sklenicí čisté vody.

K čemu kolagen je?

Kolagen se v lidském těle běžně vyskytuje a ovlivňuje kvalitu vlasů, nehtů, zubů a také naší pokožky. S přibývajícím věkem ztrácí naše tělo schopnost vyrobit si kolagen samo. Vlasy a nehty jsou pak lámavější, chabne nám pokožka, objevují se nové vrásky a přichází bolesti kloubů a svalů.

Doporučené dávkování

Dle potřeby 1-2 porce denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.