Balíček Medium Mix (5x EMS + kolagen + protein)

Novinka

Dárkový balíček Medium Mix, je takovou zlatou střední cestou naší nabídky. Kombinuje totiž dárkový poukaz na 5x EMS trénink (trénink s využitím elektrické stimulace svalů) s velice oblíbeným kolagenem a proteinem od české společnosti Naturalprotein.

Vámi darovaný zážitek si tak bude obdarovaný užívat nejméně 5 týdnů, kdy každý týden projde nejintenzivnější trénink současnosti ve studiu SMEEMS v Ostrově.

Že by obdarovanému ale vystačil tenhle výborný kolagen nebo protein po celou dobu těch pěti týdnů, úplně neočekáváme. Jsou totiž tak dobré, že se ztrácí až záhadně rychle.


Počet EMS tréninků: 5

Počet proteinů v balíčku: 3

Počet kolagenů v balíčku: 3

Množství jednoho proteinu: 35g (jedná dávka)

Množství jednoho kolagenu: 12g (jedna dávka)

Příchutě: nechte na náhodě nebo si vyberte z nabídky

Zvolte si variantu:

3 499 Kč 3 532 Kč

Něco o EMS tréninku v balíčku..

V tomto balíčku naleznete startovní poukaz, o kterém rádi tvrdíme, že ukáže obdarovanému cestu - zjistí totiž, že i takto jednoduchý a intenzivní trénink je dostupný i v jeho okolí a že dostat se do formy, nemusí znamenat dlouhé hodiny v posilovně nebo jinými sportovními aktivitami, které ho/ji nebaví.

Po seznámení s EMS, které tímto poukazem darujete, se každý už může rozhodnout, zda to je pro něj/ni to pravé :-)

Více o EMS v našem studiu se dozvíte zde:


A teď něco o kolagenu..

Kolagen od Naturalprotein je unikátní kombinací hydrolyzovaného živočišného a rybího kolagenu (7200 mg / porce), mrazem sušeného ovoce / kakaa, kyseliny hayluronové a vitamínu C. Díky spojení dvou druhů kolagenu ve vysoké koncentraci a kyseliny hyaluronové se jedná o ten nejlepší kolagen pro krásnější pokožku, zdravější vlasy, pevné nehty a zdravé klouby. Přidaný vitamín C pak zajistí skvělou vstřebatelnost a vysokou využitelnost. Velikou výhodou je také to, že vitamíny a minerály z mrazem sušeného ovoce do sebe dostanete v jejich přirozené formě.

Jedná se o první kolagen na trhu s čistě přírodním složením bez přidaných aromat, dochucovadel a barviv. Je lehce oslazený stévií a neobsahuje žádné přidané cukry, lepek ani sóju.

A co je nejdůležitější? Je naprosto delikátní.

Jak kolagen přípravíte?

Jednu dávku ( 12 g ) společně s 200 - 250 ml vody / mléka protřepat v shakeru nebo rozmixovat. Doporučujeme také zapít jednu porci kolagenu sklenicí čisté vody.

K čemu kolagen je?

Kolagen se v lidském těle běžně vyskytuje a ovlivňuje kvalitu vlasů, nehtů, zubů a také naší pokožky. S přibývajícím věkem ztrácí naše tělo schopnost vyrobit si kolagen samo. Vlasy a nehty jsou pak lámavější, chabne nám pokožka, objevují se nové vrásky a přichází bolesti kloubů a svalů.

Doporučené dávkování

Dle potřeby 1-2 porce denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.


A teď ještě něco o proteinu..

Proteiny od Naturalprotein jsou výjimečné zejména tím, že jsou vyrobeny pouze z přírodních surovin bez dochucovadel, aromat a barviv.

Kvalitní syrovátkový protein s vlákninou z kořene čekanky a stévií tvoří dohromady unikátní kombinaci proteinu pro sportovce, které se nebudete chtít vzdát. Hlavním dochucovadlem jsou u jednotlivých proteinů:

  • příchuť jahoda - mrazem sušené jahody
  • příchuť malina - mrazem sušené maliny
  • příchuť banán - mrazem sušené banány
  • příchuť kakao - snad Vás nepřekvapíme, je to kakao :-)
  • příchuť arašídy - jemně drcené pražené arašídy
  • příchuť káva - směs instantní mexické a mleté peruánské kávy

Mezi proteiny najdete jistě své oblíbené příchutě a v jedné dávce pak tělu dodáte 22,4g bílkovin, navíc se jedná i o úplně bezlepkový protein.

Kombinací syrovátkového proteinu (whey protein concentrate 80) společně s mrazem sušenou jahodou a vlákninou z kořene čekanky byl vytvořen perfektní proteinový nápoj pro sportovce.

Jak si protein správně připravit?

Dvě plné naběračky NaturalProtein (35 g; cca 3 vrchovaté polévkové lžíce) společně s 200 - 250 ml mléka / vody protřepat v shakeru, nebo rozmixovat. Pokud si chcete lahodnou chuť proteinu pro sportovce vychutnat na maximum, rozmixujte si porci s mlékem a ledem.

Doporučené dávkování

Dle potřeby 1-3 porce denně. Ideálně mezi jídly. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.