Balíček Medium Fit (5x EMS + protein)

VÁNOCE

Dárkový balíček Medium Fit, je takovou zlatou střední cestou naší nabídky. Kombinuje totiž dárkový poukaz na 5x EMS trénink (trénink s využitím elektrické stimulace svalů) s velice oblíbeným proteinem od české společnosti Naturalprotein.

Vámi darovaný zážitek si tak bude obdarovaný užívat nejméně 5 týdnů, kdy každý týden projde nejintenzivnější trénink současnosti ve studiu SMEEMS v Ostrově.

Že by obdarovanému ale vystačil tenhle výborný protein po celou dobu těch pěti týdnů, úplně neočekáváme. Je totiž tak dobrý, že se ztrácí až záhadně rychle.


Počet EMS tréninků: 5

Počet proteinů v balíčku: 6

Množství jednoho proteinu: 35g (jedná dávka)

Příchuť proteinu: nechte na náhodě nebo si vyberte z výběru

Zvolte si variantu:

2 999 Kč 3 532 Kč

Něco o EMS tréninku v balíčku..

V tomto balíčku naleznete startovní poukaz, o kterém rádi tvrdíme, že ukáže obdarovanému cestu - zjistí totiž, že i takto jednoduchý a intenzivní trénink je dostupný i v jeho okolí a že dostat se do formy, nemusí znamenat dlouhé hodiny v posilovně nebo jinými sportovními aktivitami, které ho/ji nebaví.

Po seznámení s EMS, které tímto poukazem darujete, se každý už může rozhodnout, zda to je pro něj/ni to pravé :-)

Více o EMS v našem studiu se dozvíte zde:A teď něco o proteinu..

Proteiny od Naturalprotein jsou výjimečné zejména tím, že jsou vyrobeny pouze z přírodních surovin bez dochucovadel, aromat a barviv.

Kvalitní syrovátkový protein s vlákninou z kořene čekanky a stévií tvoří dohromady unikátní kombinaci proteinu pro sportovce, které se nebudete chtít vzdát. Hlavním dochucovadlem jsou u jednotlivých proteinů:

  • příchuť jahoda - mrazem sušené jahody
  • příchuť malina - mrazem sušené maliny
  • příchuť banán - mrazem sušené banány
  • příchuť kakao - snad Vás nepřekvapíme, je to kakao :-)
  • příchuť arašídy - jemně drcené pražené arašídy
  • příchuť káva - směs instantní mexické a mleté peruánské kávy

Mezi proteiny najdete jistě své oblíbené příchutě a v jedné dávce pak tělu dodáte 22,4g bílkovin, navíc se jedná i o úplně bezlepkový protein.

Kombinací syrovátkového proteinu (whey protein concentrate 80) společně s mrazem sušenou jahodou a vlákninou z kořene čekanky byl vytvořen perfektní proteinový nápoj pro sportovce.

Jak si protein správně připravit?

Dvě plné naběračky NaturalProtein (35 g; cca 3 vrchovaté polévkové lžíce) společně s 200 - 250 ml mléka / vody protřepat v shakeru, nebo rozmixovat. Pokud si chcete lahodnou chuť proteinu pro sportovce vychutnat na maximum, rozmixujte si porci s mlékem a ledem.

Doporučené dávkování

Dle potřeby 1-3 porce denně. Ideálně mezi jídly. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.